שירה כוכבי (SHIRA K)

קוראים לי שירה כוכבי, אני אמנית מירושלים. 

התחלתי לצייר בגיל 15 כתוצאה ממקום נפשי שכולנו נקלעים אליו בגיל כזה או אחר. מצאתי את הציור כדרך היחידה שלי לפרוק את כל מה שקורה לי בראש ובלב ומאז היד לא משחררת מהעט והחיוך לא יורד מהפנים. 

באה מתחום האיור\ ציור מתמקצעת בעיקר בסגנון הנקודות ( dotwork) ובסגנון האווט ליין \ פיין ליין. מציירת עם עטים, תושים ולעיתים גם דיגיטלית.  הסגנון שלי ברוב הפעמים בא עם אמירה כלפיי החברה, אני מאיירת ציורים בנושא “החברה של היום ואיך היא משפיעה עלינו”, התמכרויות למדייה, תשומת לב, איך האנושות משפיעה על הטבע. ועוד. ניתן להתרשם בתאר האינסטגרם שלי בלינק המצורף.

הצגתי בכל מני מקומות בשנתיים האחרונות, ירידים, תערוכות, בניהם באלנבי 43 בפרוייקט של “המרחב החברתי” (התערוכה שם עדיין קיימת), ועכשיו עובדים יחד על פרויקט שעתיד לעלות בשבוע הקרוב במרינה ת”א בכיכר אתרים. בנושא החברה שלנו כיום בשילוב החיים בת”א. ועל פרויקט במועדון “הפוסיקאט” שבא להעלות את המודעות בנושא מיניות . בין הייתר עבדתי עם חברת ההפקות “megatickets”  בתור מאיירת.

אני מוכרת איורים שלי,  סקיצות לקעקועים, גלויות, מדבקות, פוסטרים וכו’. ועובדת עם אמנים וחברות לטובת לוגואים, פוסטרים, קאבר ארט, עיצוב גרפי. מחפשת להתקדם בתחום ולעשות כמה שיותר פרוייקטים ושת”פים. (: 

תחום האומנות: ,

אזור מגורים: ירושלים והסביבה

שיתוף:

אירועי האמן

אין אירועים קרובים כרגע

רוצה לקבל עדכונים?

אם בא לך לקבל עדכונים על הופעות, אירועים ומה חדש בעמותה, אז זה המקום :)