שירה כוכבי (SHIRA K)

שירה כוכבי ( SHIRA K) , אמנית ירושלמית.

שירה החלה את דרכה בגיל 15 בעקבות מצב נפשי מורכב ממנו הצליחה להתרומם רק בעזרת ביטוי דרך הציור. ומאז היד לא משחררת מהעט .

מתמקצעת בתחום האיור ומתמקדת בעיקר בסגנון הנקודות ( dotwork) ובסגנון הפיין ליין. את מרבית עבודותיה יצרה עם עטים, תושים וחלקם גם בדיגיטלית. במרבית עבודותיה בולטת הביקורתית החברתית על תרבות המערב ככלל, והתרבות הישראלית בפרט.

יצירותיה באות עם אמירה כלפיי החברה, שירה מאיירת ציורים בנושא “החברה של היום ואיך היא משפיעה עלינו”, התמכרויות למדייה, תשומת לב, איך האנושות משפיעה על הטבע. ועוד.

במהלך השנתיים האחרונות עבודותיה הוצגו בירידים, תערוכות, בניהם אלנבי 43 תל-אביב, שערי צדק ירושלים, מכללת לוינסקי-תל אביב, כיכר אתרים- תל אביב, WE ART כרמיאל ועוד.

בשנה האחרונה קיימה  מספר שיתופי פעולה עם אמנים, עמותות, חברות, ומיזמים. כרגע עובדת על תערוכה בשיתוף פעולה עם עמותת “תומר בן חורין לאמנות” ומיזם “המרחב החברתי” לטובת איסוף תרומות לעוטף והקדשה לחללי, נפגעי, נרצחי וחטופי המלחמה, חלק ממטרת הפרוויקט היא לתת במה ואפשרות לאמנים ישראלים להביע את עצמם בכל הקשור לתקופה הקשה שאנו עוברים בחודשים האחרונים, להצליח לתת לכאב ותקווה מקום דרך האמנות. התערוכה עתידה להיפתח כבר בתחילת פברואר – 15/02/2024.

 בין הייתר עבדה עם חברת ההפקות “megatickets” בתור מאיירת.

במהלך המלחמה ייצרה סדרת ציורים דיגיטליים מאוירים בנושא חרבות ברזל בסגנון קומיקס אמריקאי אשר פורסמה גם בכתבה של “ישראל היום”.  כפי שהיא מתארת אותם. זאת כמחווה שלה לאמריקה על העזרה. חלק מהציורים גם אוירו לטובת השבת החטופים מעזה ומציגים סיטואציות קשות וכואבות המתארות את הזוועות שאירעו כאן, בהם ציור של ילדה שמתגעגעת לאחיה התינוק החטוף, אימא שמבקשת שיחזירו את התינוק שלה, משפחות שלמות שנקרעו במעשה הטרור האכזרי בשבי ועוד .

תחום האומנות: ,

אזור מגורים: ירושלים והסביבה

שיתוף:

אירועי האמן

אין אירועים קרובים כרגע

רוצה לקבל עדכונים?

אם בא לך לקבל עדכונים על הופעות, אירועים ומה חדש בעמותה, אז זה המקום :)