עינת מוגלד

עינת מוגלד הינה אמנית עכשווית ,אוצרת פסיכותראפיסטית ומשוררת -יזמית בתחום האמנות. עינת הינה בוגרת תואר ראשון באמנות בהצטיינות מבית ברל (2011) , בוגרת תואר שני לטיפול באמצעות אמנויות מאוניברסיטת חיפה (2013)

תערוכות נבחרות בהן היא הציגה הינן בגלריה האקדמית לאמנות בצלאל בירושליים, גלרית חנינא, תערוכת יחיד בגלריית מכון המים, גלריה רוצ’סטר ניו יורק, גלריה 40 אנגליה, גלריית טקמתורפ שוודיה, פסטיבל מגמארט איטליה, רזידנסי רוח ים של עדי יקותיאלי, רזידנסי ארנה שוודיה.

עינת העבירה סדנאות במוזיאון תל אביב לאמנות כחלק מסדרת המפגשים של רעי דישון ב “להיות מקצוענית”, בנושאי אמנות תצוגה ,וכתיבה לאמנות לצד שרי גולן.

עינת החלה בפעילותה האוצרותית בהקמה של פרויקט Scribble it Down של אמנות שיתופית שהוצג ב 2013. הפרויקט עוסק בחקירה משותפת של אמנים שונים באמצעות יצירה משותפת בינלאומי החוצה תרבויות. הפרויקט זכה בפרויקט השנה ב 2014 עי ארגון ארגון Emergent Artist Space בקליפורניה. והתקימה תערוכת “סקריבל” בגלריית חנינא תערוכה ב 2015. הפרויקט הינו פרויקט מתמשך והציג כ 6 תערוכות והשתתפו בו עשרות אמנים מרחבי העולם לאורך השנים. התערוכה “בין העולמות” של הפרויקט הוצג כתערוכת סולו של הפרויקט ב 2018 ב ND Gallery.

עינת העבירה סדנא בינלאומית Bookmark, והציגה תערוכה “Rhythem of the Blue Marble אצל הארגון EAS, עינת אוצרת את המגזין Bookmark. הפרויקט היה מיוצג על ידי גלריית אוונגארדיאן בלונדון.

ב2022 עינת אצרה את התערוכה Magic Mirror עם חברי קולקטיב האמנים Bookmark Artist Collective כפרוייקט סייט ספציפיק בבניין לשימור “sodafabriek” שכידאם הולנד.

עינת מוציאה את ספר הביכורים, ספר שירה גראפי “גם לציפורים זה קורה” ב2024 הוצאת חדקרן -בית השראה בעריכה של מירלה משה אלבו.

אזור מגורים: המרכז

שיתוף:

אירועי האמן

אין אירועים קרובים כרגע

רוצה לקבל עדכונים?

אם בא לך לקבל עדכונים על הופעות, אירועים ומה חדש בעמותה, אז זה המקום :)