מלי צטרנבוים

<היי, אני מלי, אמא ל-3 נסיכים שממלאים אותי בהשראה.
מאוהבת במכחול, קנבס וצבעים, או אם אתם בעניין של הגדרות – ציירת ואמנית כבר מעל 10 שנים.
הצבעים שתמצאו על היצירות שלי הם בעיקר צבעי שמן ואקריליק, אני יוצרת איתם טקסטורות מעניינות שגורמות למוח לחשוב, חולקת בעזרתם רגעים אינטימיים מחיי ומבטאת באמצעותם תחושות אנושיות אותנטיות שכולנו מכירים.

את בסיס אמנות הציור למדתי ממנוחה ינקלביץ, אמנית יודאיקה ידועה, שם התחילה להתגבש התפיסה האומנותית שלי.
מאז פיתחתי את הסגנון הייחודי שלי, המשתמש בנגיעות אבסטרקטיות מופשטות, מלאות אמירה, וביצירות אימפרסיוניסטיות בקווים רכים, מלאי אור והבעה.
בציורים שלי תמצאו חיוניות וחיים יחד עם שלווה והתבוננות פנימית, כך שכשתביטו בהם תרגישו את שלוות היקום הבסיסית והאותנטית מתחדשת בתוככם, ותהנו מפיסה של אמנות מענגת.

תוכלו להרשות לעצמכם לעוף על יצירה מוכנה שנגעה בכם עד העומק, ומתאימה בדיוק לוויז’ן שתכננתם, או פשוט להזמין יצירה בהתאמה אישית.
כך אצור עבורכם במדויק את ציור החלומות, בנגיעה אומנותית אותנטית ועשירה. אחרי שתבחרו את הציור שאהבתם, אצייר אותו שוב במיוחד בשבילכם. התהליך יכול לקחת בין ימים ספורים לכמה שבועות, תלוי בגודל הציור, בסגנונו ובכמות השכבות שלו. לאחר מכן אכין אותו למשלוח עם ציפוי לכה שקוף ועדין שיגן עליו במשך שנים ארוכות, אארוז באהבה ובזהירות כדי שתקבלו אותו ללא פגע ואשלח אותו אליכם במשלוח בטוח ומהיר שיגיע אליכם עד 3 ימי עסקים בתוך ישראל.

הציור מגיע מוכן לתליה ותוכלו לבחור אם למסגר אותו או לא.

אני מזמינה אתכם להמשיך לטייל בגלריה, לקבל השראה ולבחור את הציור שמדבר אליכם.

תחום האומנות:

אזור מגורים: ירושלים והסביבה

שיתוף:

אירועי האמן

אין אירועים קרובים כרגע

רוצה לקבל עדכונים?

אם בא לך לקבל עדכונים על הופעות, אירועים ומה חדש בעמותה, אז זה המקום :)