אסנת מירל אורון

שמי אסנת מירל אורון, בת 43, אמא לשני ילדים מתוקים, בעלת האתר מילות מפתח, בוגרת סדנאות כתיבה, סדנאות התפתחות אישית ותארים בתחומי מדעי החברה.
נולדתי עם תשוקה בורידים לכתיבה עד דמעות, עד מחנק, עד אושר, עד בערה בעצמות.
אני כותבת שירה וטקסטים מגיל 7 ומאד נרגשת מהמילה הכתובה, המאפשרת לי להתבונן ולהביא לעולם אמת פנימית ויוצרת אצלי תחושת מחוברות והקלה.
צמחתי עם הכתיבה ולתוכה, כבר כילדה כתבתי סיפורים בראשי, הקשבתי לשירי יום הזיכרון, כתבתי בהשראתם. כך בבית מתחת לשמיכה, כתבתי את הילד שרדף אחרי לבית הספר, כתבתי את חברתי שהוריה התגרשו, כתבתי את שכול האימהות, את החיילים, את סבי האהוב ויותר מכל כתבתי אותי.
כשאני כותבת עיני בורקות, הנשימה מתרחבת, גופי חש חיות, התרגשות, תנועתיות והמילים כותבות את עצמן ממני והלאה.
הגעתי כעת לשלב של בגרות ובשלות פנימית שאני לא יכולה אחרת והכתיבה בוערת לצאת ממני הלאה לאוויר העולם.
יש לי ייעוד לרפא את העולם מתוך מילים, דרך המילים. לכתוב את הרגשות, את הדומם ומה שלא נאמר, את הכאב והריפוי, יש לי שליחות וחלום להטביע חותם בעולם, ליצור תרפיה, לאפשר לאנשים למצוא נחמה, הקלה ומזור במילים, לגעת ברגש, לנבוע מרגש, לכתוב את הכאבים שלא נכתבו, את הרגעים שהלב נושם מואץ, את ההתכווצויות בחיי, את הדרך של החיבור, את הלימוד שעשיתי לי ללמוד לנשום באמצעות המילים, לתוך הפעימות המואצות השבירות, ללמוד לחיות לאורן, עם הרבה קבלה והכלה .

אשמח לחבור לארגונים ולאנשים פרטיים הרוצים לארגן ערב בו ארצה על המילה הכתובה, ערב בלתי נשכח, בו אשמיע ממילותי ומשירת לבי.

תחום האומנות:

אזור מגורים: המרכז

שיתוף:

עבודות האומן

אירועי האמן

אין אירועים קרובים כרגע

רוצה לקבל עדכונים?

אם בא לך לקבל עדכונים על הופעות, אירועים ומה חדש בעמותה, אז זה המקום :)